• Renovado
Panduit - FZTRP8NUGSNF012 - Panduit Fibră Optică Duplex, Retea Cablu - 12 ft Fibra Optica Cablu de Rețea pentru Dispozitiv de Rețea, Switch, Server, Patch Panel - Primul Final: 1 x PanMPO Rețea de sex Masculin - al Doilea

Panduit - FZTRP8NUGSNF012 - Panduit Fibră Optică Duplex, Retea Cablu - 12 ft Fibra Optica Cablu de Rețea pentru Dispozitiv de Rețea,

RON 1210.16
Disponibil pentru su pedido

În stoc

Pan MPO Rotund Cablajului Ansambluri de Cablu sunt pre-terminate 12-cablu de fibra ansambluri.Pan MPO Rotund Cablajului Ansambluri de Cablu sunt pre-terminate 12-cablu de fibra ansambluri.Designul unic al Pan MPO Conector permite o rapidă schimbare de sex în domeniu, în sprijinul respectă standardele cablu de plante migrarea de la 10 G casetă-sisteme bazate pe 40 G MPO conector-a bazat paralel optica cablu de plante.Pan MPO Cablajului Ansambluri satisface cerințele de 10 G Ethernet, viteza mai mare de 40 G Ethernet, și de mare viteză ANSI Fibre Channel sisteme, menținând în același timp conformitatea cu recomandările din TIA-568-C pentru ambele Seriale Duplex și Paralel Optica scheme de cablare.LC uniboot conectori reduce cablu densitate pe comutatorul de 40% și permite ușor schimbare de polaritate.Lungime cablu : 12 ft Lungime Cablu : 12 ft Tip Produs : Cablu de Rețea Tip Produs : Cablu de Rețea Dispozitiv Suportate : Patch Panel Dispozitiv Suportate : Server Dispozitiv Suportate : Comutator Dispozitiv Suportate : Dispozitiv de Rețea Numarul Parte : FZTRP8 NUGSNF012 Ambalate Cantitate : 1 Culoare : Aqua Culoare : Aqua Caracteristici : Uniboot Conector Producător : PANDUIT CORP de sarcini Numele Produsului : Fibra Optica Duplex Cablu de Rețea Nume de Brand : Panduit Nume de Brand : Panduit Conectorul de pe Prima End : Pan MPO de sex Masculin de Rețea de la Conectorul de pe al Doilea Capăt : LC de sex Masculin Cablu de Rețea de Tip : Fibra Optica Fibra Optica Mod : Multi-mode Conectorul de pe Prima End : 1 x Pan MPO de sex Masculin de Rețea de la Conectorul de pe al Doilea Capăt : 12 x LC Rețea de sex Masculin Ecologic : Da Certificare de Mediu : Ro HS Tip Cablu : Fibra Optica Fibra Optica Mod : Multi-mode.

Mai multe detalii

Produse similare din categorie