• Renovado
Lodfiber 250meters în aer liber Blindate Singlemode 6 Fire de Cablu de Fibră Optică(9/125)- SC/UPC-SC/UPC

Lodfiber 250meters în aer liber Blindate Singlemode 6 Fire de Cablu de Fibră Optică(9/125)- SC/UPC-SC/UPC

RON 112.60
Disponibil pentru su pedido

În stoc

Fabricarea : Lodfiber. 250meters în aer liber Blindate Cablu de Fibra Optica Singlemode(9/125)- SC/UPC-SC/UPC.Filiala : 1,5 metri.Componente : 6 fire.Lodfiber 250meters în aer liber Blindate Singlemode 6 Fire de Cablu de Fibră Optică(9/125)- SC/UPC-SC/UPC Conține : 1 bucată Cablu Tip Conector : SC/UPC-SC/UPC : o Distanta de 250 de Metri de Fire : 6 strands Core Placare Diametru : Singlemode 9/125 Jacketing : în aer liber Blindate ( de asemenea, potrivite pentru Interior), Negru Jacketing.Conectori : mascul la Mascul Fabricarea de LODFIBER, Pachet Generic.

Mai multe detalii

Produse similare din categorie

Opti-Core De Fibra Optica Patch Cord
  • Renovado

Opti-Core De Fibra Optica Patch Cord

RON 187.62

Fibre Tip : OM4 Conector 1 Tip : LC Duplex.Conector Tip 2 : LC Duplex.Proprietățile De Rezistență : Rezistent La Flacără.Standarde Respectate : Îndeplinește sau depășește ISO / IE